13 september 2009

Kõue valla külade päev 2009

....osalesime seal meiegi. See sündmus leidis aset 22.augustil. Terve vald oli kokku aetud....ja vallavanem avas külade päeva kõnega.


Vallavanem Andres Õis

Külade päeva raames oli vaja ka ettevalmistusi teha ehk teisisõnu- kodutööd oli ka antud. Kõigepealt oli vaja lühidalt tutvustada oma seltskonda ehk mtü-d. Esitati väga vahvaid tutvustusi. Meie valmistasime väikese stendi, see oli julgustuseks esinemise ajal.Hille ja mina tutvustame Habaja Külade SeltsiSeejärel oli vaja esitada laul, kus kõlaks sõna "kõue". Meil oli laul ette valmistatud, kuid lauljaid meil polnud - jäi esitamata, kuid saime laulu väljamõtlemise rõõmu osalisteks:)
Järgmine kodutöö oli Kõue valla tunnuslause väljamõtlemine. Selle libistasime postkasti, mis selleks puhuks oli üles seatud. Oli kuulda, et kõikide tunnuslausetega saab tutvuda valla kodulehe vahendusel. Jääme ootama.
Küpsetised. Kodus oli vaja küpsetada, see külade päevale kaasa võtta ning zürii valis välja kõige -kõige-kõige....


Kui aus olla, siis jäi minul suurem osa külade päevast kuulmata-nägemata, sest olin seal tegelikult tööl, nimelt korraldasin lastetelki koos Annely, Stella, Kristiga. Meie ülesanne oli tegeleda lastega. Kristi oli väga osav käelistes tegevustes-tema juhendamisel valmistasid lapsed vahvad meisterdusi.
Kristi ja lapsed meisterdamas

Mina panin rõhku sportmängudele, et lapsed ikka vahepeal laua tagant välja ajada:) Annely ja Stella panid käed külge seal, kus abi vaja oli. Auhindade eest hoolitsesid: Võtikmetsa OÜ ja firma, kelle nime ma kahjuks ei tea.
Kõue valla külade päeva toetab Võtikmetsa OÜ

Hea, et meil on vallas rahvamaja, kus selliseid ürtusi korraldada. Aitäh lahkele pererahvale Kõue Rahva Majast.

Kommentaare ei ole: