28 oktoober 2008

Jalka võistlused Habajal

Minu eelmine artikkel kajastab seda, et jalgpalliväljak rikuti ja palli mängida on sellisel väljakul halb. Kuid Margo Rosari eestvedamisel kohendasid poisid väljakut, uuendasid ka äärejooni ning toimus võistlus.
Habaja poisid pistsid rinda Tamsalu jalkahuvilistega pühapäeval, 19.oktoobril. Kuigi tekkis tunne, et see võistlus jääb küll ära, sest külalised hilinesid mitu tundi...aga lõpp hea, kõik hea. Tamsalu poisid sõidutati kohale lastevanemate poolt 2 autoga. Lasin poistel lahkelt lasteaia ruumides riided vahetada. Ja siis läks mänguks...meie omad olid ikka nii väge täis, et ei lasknud külalistel ühtegi väravat lüüa, aga ise põrutasid 17 palli kümnesse. Nii et võistluse seis jäi 17:0 meie poiste kasuks.

Minu tähelepanek oli aga see, et Tamsalu poisse ei olnud toetamas mitte kedagi. Lapsevanemad, kes lapsed kohale sõidutasid, olid muidugi tublid, kuid väljaku äärde ei jäänud kedagi, autod vurasid minema ja ilmusid 2 tunni pärast tagasi. Meie lapsi olid toetamas päris mitmed lapsevanemad, poiste sõbrad ja koolikaaslased. Aitäh kõigile toetajatele!


Aga ega Tamsalu poisid väga löödud ei olnud, kui nii võib öelda, sest riideid vahetades võeti ikka laul üles...ja õnnelikud olid nad selle üle, et JK Habaja kinkis meeskonnale mälestuseks sellest kohtumisest väravavahi kindad. Ikka endiselt sobib lause - tähtis pole võit, vaid osavõtt!
Kommentaare ei ole: